Movies
Ratings
1167
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 3.5
Instant FamilyRated ★ 4.0
RunRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
The Bad GuysRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
LouRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5