Titles you rated
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0