Titles you rated
The PianistRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Behind Enemy LinesRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0