Series
Ratings
14
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0