Movies
Ratings
114
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0