Movies
Ratings
887
VivariumRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 4.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Boiling PointRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.5
The TranslatorsRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 2.5
You Were Never Really HereRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5