Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 2.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 4.5
City HallRated ★ 3.5
TripleRated ★ 1.0- The PeakRated ★ 4.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 2.0