Movies
Ratings
929
Be With YouRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 5.0
Bullet TrainRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0