Series
Ratings
78
Sons of AnarchyRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
House of Cards Season 5Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 5.0