Series
Ratings
31
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Money FlowerRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5