Movies
Ratings
333
People and MeatRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
3670Rated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
QueerRated ★ 2.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5