Titles you rated
MotherRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5