Titles you rated
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
Mr. BackRated ★ 2.5- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5
Holy LandRated ★ 2.0
God's QuizRated ★ 4.0
Cheo YongRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
A Man Called GodRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 3.0