Movies
Ratings
271
Being John MalkovichRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
La JetéeRated ★ 4.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 2.0
DemolitionRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Tom and Jerry: The Complete CinemaScope CollectionRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Night on EarthRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5