Movies
Ratings
193
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
It Chapter TwoRated ★ 1.5
Train ManRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5