Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
GantzRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
ColorfulRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 2.0- .hack//QuantumRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.5