Movies
Ratings
1092
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
SéanceRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
EurekaRated ★ 4.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
SnatchRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0