Series
Ratings
44
First LoveRated ★ 4.5
Alien: EarthRated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 1.5
My MisterRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 1.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5- Ulysse 31Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- Dragon ZakuraRated ★ 4.0