Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Escape from AlcatrazRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
PigRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5