Titles you rated
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 1.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
BansheeRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Boardwalk EmpireRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5