Series
Ratings
50
The ProducersRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0