Titles you rated
Who Am IRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
The Fourth KindRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 4.0
Trivial MattersRated ★ 5.0- House MateRated ★ 3.0
- Be nice to each otherRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.5- Best Partner EverRated ★ 4.0
(OO)Rated ★ 4.0