Movies
Ratings
517
Partly CloudyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
If I StayRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 2.0
LaggiesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 2.5
King KongRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 2.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.0