Titles you rated
SAS: Red NoticeRated ★ 1.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 2.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Golden HolidayRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
BloodshotRated ★ 2.0
1917Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
DoomRated ★ 1.5
CocoRated ★ 4.5
The ClosetRated ★ 2.5
DolittleRated ★ 2.0
A Little PrincessRated ★ 2.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5