Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0- PilotRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Next Goal WinsRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5- The SquareRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- The Birth of KoreaRated ★ 2.5