Titles you rated
Frances HaRated ★ 0.5
The Truth About LoveRated ★ 3.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
AlfieRated ★ 5.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 2.5
The Prince & MeRated ★ 2.5
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 2.5
The Ugly TruthRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 2.5
The Girl Next DoorRated ★ 2.5
What a Girl WantsRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0