Movies
Ratings
13
The Invisible ManRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5