Titles you rated
 28 Years LaterRated ★ 2.5 28 Years LaterRated ★ 2.5
 MantisRated ★ 3.0 MantisRated ★ 3.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 F1: The MovieRated ★ 3.0 F1: The MovieRated ★ 3.0
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
 The MatchRated ★ 3.0 The MatchRated ★ 3.0
 Shaolin SoccerRated ★ 4.5 Shaolin SoccerRated ★ 4.5
 Mickey 17Rated ★ 3.0 Mickey 17Rated ★ 3.0
 I, The ExecutionerRated ★ 2.5 I, The ExecutionerRated ★ 2.5
 HarbinRated ★ 3.0 HarbinRated ★ 3.0
 FirefightersRated ★ 1.5 FirefightersRated ★ 1.5
 Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0 Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
 UprisingRated ★ 2.5 UprisingRated ★ 2.5
 TraffickersRated ★ 1.5 TraffickersRated ★ 1.5
 Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5 Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
 The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0 The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
 Deadpool & WolverineRated ★ 3.0 Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
 Nightmare AlleyRated ★ 4.0 Nightmare AlleyRated ★ 4.0