Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5