Series
Ratings
69
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Shrinking Season 2Rated ★ 4.5
Shrinking Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 0.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 2.5
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.5
You Season 4Rated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0