Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Self/lessRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 1.5
FarinelliRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0