Titles you rated
BombshellRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0