Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
MoxieRated ★ 5.0
Luckiest Girl AliveRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 1.5
Phantom ThreadRated ★ 2.0
Promising Young WomanRated ★ 3.0
The Half of ItRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
The CellRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0