Titles you rated
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 5.0
Depp v HeardRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Political FeverRated ★ 5.0
DetentionRated ★ 2.5
FingersmithRated ★ 3.5
Save Me Season 2Rated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
The Alienist Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 2.5
BondingRated ★ 2.5
One Day at a TimeRated ★ 3.0
One Day at a TimeRated ★ 3.0
One Day at a TimeRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5