Movies
Ratings
100
HauntersRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5