Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0