Movies
Ratings
299
No Other ChoiceRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 3.0
Beyond UtopiaRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 2.5
Dumb MoneyRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0