Series
Ratings
82
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.0- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
Middle School Student ARated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Cutie PieRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.5
Operation ProposalRated ★ 3.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
Road No. 1Rated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0