Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Bullet TrainRated ★ 2.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.5
LonglegsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0