Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Black DovesRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0