Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Beautiful MindRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5