Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 3.0
Suddenly SeventeenRated ★ 3.0
The Deep Blue SeaRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Tulip FeverRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 3.0
The Art of Getting ByRated ★ 3.0