Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SplitRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.5