Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
BrickRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5