Series
Ratings
16
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 4.0
Talentless NanaRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The OARated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5