Titles you rated
The Polar ExpressRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
QuickRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5