Titles you rated
New HeartRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 1.5- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0