Titles you rated
300Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
MulanRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0