Series
Ratings
54
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 2.5- MopgirlRated ★ 2.0
- 美咲ナンバーワン‼︎Rated ★ 2.0
High School TeacherRated ★ 2.5
Fugoh KeijiRated ★ 3.0
Mirai koshi MeguruRated ★ 3.0- ヴォイス〜命なき者の声〜Rated ★ 2.5
Summer NudeRated ★ 2.0- Attention PleaseRated ★ 2.5
- たったひとつの恋Rated ★ 2.0
RookiesRated ★ 5.0
Moon LoversRated ★ 2.5
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 1.5
A Song to the SunRated ★ 2.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0