Movies
Ratings
146
World War ZRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 2.0
The KingmakerRated ★ 4.0
Feels Good ManRated ★ 5.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 2.5
After My DeathRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 2.0
StokerRated ★ 5.0